hit counter for tumblr

Şarole Koyun Irkı Koç Satışı – Büyükçekmece’de

Fiyat Bilgisi: 1000 TL
İlan Tarihi: 18 Ekim 2011, Salı
Türü: charolais
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Istanbul
Ekleyen: ali
Telefon: 05313101255
Adres: büyükçekmece
İlan Detay | Şarole Koyun Irkı Koç Satışı – Büyükçekmece’de

İstanbul Büyükçekmece’deki çiftliğimizde şarole koyun ırkı şarole koç satışı ile dorper koyun ırkı koç satılmaktadır. Ayrıca diğer ithal koç satışı ve ithal koyun saışı devam etmektedir.

Herkese merhabalar, yeni parti şarole koç ve diger satılık koç fiyatları ile sıralıyorum. İhtiyacı olan arkadaslar Büyükçekmece’deki çiftligimizden tedarik edebilirler. Herkese bol yavrulu sezonlar dilerim.

Border Liecester (ingiliz malı): 2 koç 1 koyun vardır 2.000 TL adet fiyatıdır yurdumuza ilk defa gelmiştir nadir bulunan bir ırktır.

Dorper siyah başlı(avustralya malı): 1 yaşında olanlar 1.500 TL, 6 aylık olanlar 1.000 TL dir. Hepsi siyah baştır pedigrelidir hepsi koçluktur.

Suffolk (ingiliz malı): 4 adet yetişkin 110 kg civarı koç vardır 1.500 TL adet fiyatıdır pedigrelidirler.

Şarole koç (Charolais): 4 adet 7 aylık erkek vardır adet fiyatı 1.000 TL dir.

Plevensky (Bulgar malı): 14 koyun 1 koç vardır koyunlar ilkine gebedir tane fiyatı 1.000 TL dir.

İstanbul/Büyükçekmece

İletişim Tel.   0531 310 12 55

Şarole koyun ırkı şarole koç ve dorper koyun ırkı dorper koç alacaklar, satlık koç fiyatları ve adetleri belirtildiği gibidir. İthal koç satışı ve ithal koyun satışı Büyükçekmece’de bulunan çiftliğimizde devam etmektedir. İhtiyacı olanlara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorumlar

  1. erdoğan

    Halihazırda Şarole koç ve koyun varmı elinizde

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.