hit counter for tumblr

Satılık Kangal Kuzu – Uygun Kuzu Fiyatları Kayseri’deFiyat Bilgisi: 475 TL
İlan Tarihi: 30 Temmuz 2011, Cumartesi
Türü: Kangal
Yaşı: 6 - 12 Aylik
Toplu Satış: Hayir
Kimden: Üreticiden
Şehir: Kayseri
Telefon: 5435223838
Adres: yavuz selim mah. çeçen sok. no:15 Bünyan/kayseri


İlan Detay | Satılık Kangal Kuzu – Uygun Kuzu Fiyatları Kayseri’de

Satılık kangal kuzu, erkek kuzu ve dişi kuzu karışık olarak, Kayseri Bünyan’da 300 adet satılık kuzu bulunmaktadır. Sahibinden satılık kuzular için arayın görüşelim.

300 adet satılık dişili erkekli kuzu bulunmaktadır. İsteyen sadece erkek kuzu veya veya dişi kuzuları alabilir. Anne altında otlatılmış olup, özentili bir şekilde veteriner kontrolünde mal sahibi tarafından büyütülmüştür. KILIÇER BESİCİLİK-Gökhan KILIÇER. BÜNYAN/KAYSERİ Tel:  543 522 38 38

Kangal kuzu fiyatları uygundur. Ararsanız daha detaylı bilgi verebiliriz. Satılık erkek kuzu ve dişi kuzuları kaçırmayın.

Satılık kangal kuzu alacaklar satılık kuzular erkek kuzu ve dişi kuzu ayrılarakta satılabilir. İsteğiniz arayarak bildirin detaylı bilgi verelim.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.