hit counter for tumblr

Satılık Maltız Keçi Sürüsü – Konya’da

Fiyat Bilgisi: 750 TL
İlan Tarihi: 02 Şubat 2012, Perşembe
Güncelleme: 13 Şubat 2012, Pazartesi
Türü: sanae maltız kırması
Yaşı: 3 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Konya
Ekleyen: doğan yalçın
Telefon: 507 353 75 34
Adres: bükçe köyü seydişehir
İlan Detay | Satılık Maltız Keçi Sürüsü – Konya’da

Damızlık keçi yetiştiriciliği yapacak arkadaşlar Konya’da satılık maltız keçi sürüsü bulunmaktadır. İçerisinde iki adet melez saanen teke bulunmaktadır.  Maltız keçi fiyatları uygun olacaktır. Almak isteyenler hemen arasın görüşelim.

Konya’da süper durumda satılık maltız keçi sürüsü ile sanen kırması içinde çok özel seçilmiş iki adet teke mevcuttur. Fiyatı makul kaçırmayın derim ben İzmir’den aldım. Keçi fiyatlarını araştırın çok karlı olduğunu göreceksiniz. Bahara fiyatı artar, söylemedi demeyin.

Doğan Yalçın

Bükçe Köyü-Seydişehir/Konya

İletişim Tel.  507 353 75 34

Uygun maltız keçi fiyatları ile satılık maltız keçi sürüsü, iki adet melez saanen teke ile birlikte satılacaktır. Sahibinden satılık keçi arayanlar hemen arayın görüşelim. Bahar aylarında keçi fiyatları artacağından şimdiden alırsanız karlı olursunuz. İhtiyacı olanlara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.