hit counter for tumblr

Satılık Maltız Keçi – Araçla Takas Yapılır

Fiyat Bilgisi: 18000 TL
İlan Tarihi: 01 Aralık 2011, Perşembe
Türü: Keçi
Yaşı: 3 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Yalova
Ekleyen: ulaş onur
Telefon: 05073675226
Adres: Yalova-Cınarcık
İlan Detay | Satılık Maltız Keçi – Araçla Takas Yapılır

Yalova Çınarcık’ta saanen keçi ile karışık satılık maltız keçi bulnmakta olup, satılık keçiler 28 adettir. Aşağıda sayıları ve özellikleri yazılı saanen keçi ile karışık satılık maltız keçi araçla takas yapılır. Keçi almak isteyenler arasın görüşelim.

Araçla takas yapılır, ancak satın almak isteyenlere toptan keçi fiyatları 18.000 TL olarak belirlenmiştir. Tek olarak alacaklara keçi fiyatları 800 ile 900 TL arasında değişebilir. 

Kendı surumuz olan 28 adet keçilerimiz satılıktır. Keçilerden 18 tanesi anaç ve aynı zamanda gebelerdir. 1 adet  büyük teke 3 adet teke olmak uzere 4 adet teke vardır. Geriye kalan 6 tane Çepiç dişidir. 11 aylık olan çepiçlerimizden gebe olanlarıda vardır. Keçiler göçmen (BULGAR) kecılerıdır. Her gun merada beslenmektedırler.

Hayvanlarda nazıklık yoktur. Hastalanma kan tutma vs  yaşamadık. Keçilerin ilaçlaması eksiksiz yapılmaktadır. Anaç keçiler gunde ortalama 3 – 3,5 kılo keçi süt verimi vardır. Kecıler arasında boynuzluda vardır. Boynuzsuzda en büyük kecımızın yası 3 tür. Genc hayvanlardır. Ilgılenen arkadaslarımızın iletışıme gecmesını beklıyoruz. Lutfen ciddi alıcılar arasın. Saygılar. Toptan keçi fiyatları 18.000 Tl dir. Teklı keçi satışı fıyatları 900-800 olarak verılıcektır. Araçla takas yapılır.

Araçla takas yapılabilecek satılık keçiler için,

Ulaş Onur

Çınarcık/Yalova

İletişim Tel.  0507 367 52 26

Saanen keçi ile karışık 28 adet satılık maltız keçi Çınarcık’ta bulunmaktadır. Satılık keçiler araçla takas yapılır. Takas dışında keçi fiyatları toptan 18.000 TL olarak belirlenmiştir. Tek keçi satışı ise 800 ile 900 TL arasında değişmektedir. Satılık keçi arayanlara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.