hit counter for tumblr

Satılık Maltız Keçisi – Uygun Maltız Keçi FiyatlarıFiyat Bilgisi: 650 TL
İlan Tarihi: 02 Temmuz 2011, Cumartesi
Güncelleme: 02 Temmuz 2011, Cumartesi
Türü: MANTIZ
Yaşı: 3 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Manisa
Ekleyen: HASAN YILMAZ
Telefon: 05425298553
Adres: KEPENEKLİ KÖYÜ SARUHANLI MANİSA


İlan Detay | Satılık Maltız Keçisi – Uygun Maltız Keçi Fiyatları

Satılık maltız keçisi arayanlar, 27 adet maltız keçisi ile 4 adet maltız oğlak satılıktır. Sağılır durumda satılık maltız keçisi arayanlar kaçırmayın, maltız keçileri Manisa Saruhanlı ilçesinde bulunmaktadır. Maltız keçi fiyatları oldukça uygundur.

ÇOK ACİL SATILIK KEÇİLER MALTIZ 27 TANE +4 TANEDE OĞLAKLI HEPSİ GENÇ VE SAĞILANDIR SATIMI İHTİYAÇTANDIR. Pazarlık payı vardır.

Satılık maltız keçisi alacaklar maltız keçi fiyatları uygundur, alıcı olanlar hemen arasın ihtiyaçtan dolayı sahibinden maltız keçileri satılacaktır. Şu anda sağılır durumdadır. 27 adet maltız keçisi ile beraber 4 adette maltız oğlak satılacaktır.

Benimle irtibata geçmek için 05425298553 nolu telefonu kullanabilirsiniz. Arayın malız keçileri sizin olsun.

Satılık maltız keçisi için telefonla veya mesaj yolu ile bana ulaşabilir, maltız keçi fiyatları ve maltız oğlak fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Sahibinden maltız keçileri ihtiyaçtan satılık olup, maltız keçi fiyatları uygundur.
Favori / Paylaş


Yorumlar

  1. izmir emrah

    s.a hocam bende de 27 gebe maltız var. 9 da erkek var. ilk doğumları daha 1 yaşındalar. bu halde kaç para ederler bir de alıcı bulabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim. 05412368468

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.