hit counter for tumblr

Satılık Maltız ve Zana Süt Keçileri – Çatalca

Fiyat Bilgisi: 60000 TL
İlan Tarihi: 10 Mayıs 2012, Perşembe
Türü: maldız zana
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Istanbul
Ekleyen: mehmet ıbrahımoglu
Telefon: 05448070382
Adres: ıst.catalca
İlan Detay | Satılık Maltız ve Zana Süt Keçileri – Çatalca

İstanbul Çatalca’da ki çiftliğimizde satılık maltız ve zana süt keçileri bulunmaktadır. Satılık keçi sürüsü ile ilgiki süt keçisi ve oğlak sayısı aşağıda belirtilmiştir. Maltız keçisi ve zana keçisi ihtiyacı olanlar, sayıları belirtilen keçi sürüsü satılacaktır. Arayın yada gelin görüşelim. Satılık keçi fiyatları uygun olacaktır.

Satılık 95 adet satılık maltız ve zana sut kecileri ve bunlara ait 70 adet oglak satışı hemen yapılacaktır. İlgılenenler ve keçi sürüsü ihtiyacı olanlar hemen arasın.

Mehmet İbrahimoğlu

Çatalca/İstanbul

İletişim Tel.  0544 807 03 82

Satılık Maltız ve zana süt keçileri için arayın yada çiftliğimize gelin satılık keçi sürüsünü yerinde görün. Satılık keçi fiyatları için arayın görüşelim. Satılık keçi sürüsü arayanlara duyurulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.