hit counter for tumblr

Satılık Oğlak – 50 AdettirFiyat Bilgisi: İlan yayında değil
İlan Tarihi: 11 Mart 2012, Pazar
Türü: zana
Yaşı: 0 - 3 Aylik
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Tekirdag


İlan Detay | Satılık Oğlak – 50 Adettir

Tekirdağ Malkara’da keçi yetiştiriciliği yapıyorum, keçi çiftliği içerisinde hiyaç fazlası 50 adet satılık oğlak bulunmaktadır. Almak isteyenler, oğlak fiyatları ve diğer detaylar hakkında bilgi almak istiyorsanız, hemen arayın. Satılık oğlaklar yerinde görülebilir.

Kendim keçi yetiştiriciliği yapıyorum ihtiyaç fazlası oğlaklarımı satmak istiyorum. Satılık oğlak sayısı elli adet olup, toplu oğlak satışı tercihimdir. Oğlak almak isteyen ciddi müşteriler arasın.

Caner Erkiraz

Sağlamtaş Kasabası

Malkara/Tekirdağ

İletişim Tel.  0542 578 90 41

Satılık oğlak arayanlar, 50 adet oğlak satışı yapılacaktır. Oğlak fiyatları ve diğer detaylar için arayın görüşelim. Yada satılık oğlaklar yerinde görülebilir. Gelin detayları görüşelim. İhtiyacı olanlara duyrulur.
Favori / Paylaş


hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.