hit counter for tumblr

Satılık Saanen Keçiler – Satılık Saanen Süt Keçisi Gemerek’teFiyat Bilgisi: 30000 TL
İlan Tarihi: 28 Mayıs 2011, Cumartesi
Türü: saanen keçi
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Sivas
Ekleyen: ATİLA ALTUNDAĞ
Telefon: 05459029028
Adres: M.YAZICIOĞLU MAH. KIZILŞAR SOK.YENİÇUBUK KASABASI-GEMEREK


İlan Detay | Satılık Saanen Keçiler – Satılık Saanen Süt Keçisi Gemerek’te

Satılık saanen keçiler ile satılık malta keçileri Sivas Gemerekteki çiftliğimizde sartılıktır. Saanen süt keçisi ve Malta keçisi ihtiyacı olanlar hemen arasın ihtiyaçtan dolayı satılacaktır.

MECBURİYETTEN DOLAYI ACİLEN SATILIK SAANEN SÜT KEÇİSİ, 20 DİŞİ SANEN, 2 SANEN TEKE, 6 MALTA KEÇİSİ. KEÇİLER YAKINDA DOĞUM YAPACAKLARDIR. RESİM GİREMEDİM AMA İLGİLENENLERE KEÇİLERİMİ TAVSİYE EDERİM. ORTAMI OLANLAR KEÇİLERDEN ÇOK YARAR SAĞLAYACAKLARDIR. TELEFONLARINIZI BEKLİYORUM AYRINTILI BİLGİ VEREBİLİRİM.

Satılık saanen süt keçisi 20 adettir. 6 adette satılık malta keçisi bulunmaktadır. Keçiler yakın bir zamanda doğum yapacaklardır.

Sahibibden satılık saanen keçi ve sahibinden malta keçisi arayanlar için oldukça uygundur. Saanen keçi fiyatları toptan olarak 20 saanen 6 malta keçisi toplam 30.000 TL dir. İrtibat kurarsanız detaylı bilgi verebilirim. İrtibat tefonu 0545 902 90 28  dir.

Sahibinden satılık saanen ve sahibinden satılık malta keçisi alacaklar hemen irtibata geçsinler. Saanen keçi satışı ve malta keçi satışı Gemerekte yapılacaktır.

Satılık saanen keçiler ile satılık malta keçisi arayanlar benimle telefon veya mesaj yolu ile irtibata geçiniz. Satılık sanen keçiler kaçırılmayacak cinsten süt keçileridir. Sahibinden satılık saanen keçi ile sahibinden satılık malta keçisi arayanlar arasınlar.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.