hit counter for tumblr

Satılık Süt Keçileri – Sahibinden Saanen Keçiler Sivas’taFiyat Bilgisi: 28000 TL
İlan Tarihi: 09 Haziran 2011, Perşembe
Türü: sanen
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Sivas
Ekleyen: atila
Telefon: 05459029028


İlan Detay | Satılık Süt Keçileri – Sahibinden Saanen Keçiler Sivas’ta

Satılık süt keçileri Sivas’ta olup, bölgeye adepte olmuş saanen keçisi ve halep keçileri satılıktır. Sahibinden saanen keçiler ile halep keçileri oğlakları ile beraber satılacaktır.

Satılık süt keçileri; 20 saanen keçisi, 2 adet saanen teke, 17 saanen dişi ve erkek oğlaklar, almak isteyene 8 adet halep keçisidir. Bölgede süt keçisi yetiştirmek isteyenler için uygun satılık süt keçileri için arayın irtibat telefonu  0545 902 90 28  arayın görüşelim.

Sivas civarında veya yakın yerlerde satılık süt keçileri arayanlar benimle irtibata geçin süt keçilerine sahip olun. Keçi fiyatları toptan olarak verilmiştir.

Satılık süt keçileri isteyenler benimle telefonla veya mesaj yolu ile irtibata geçebilirsiniz. Satılık saanen keçi ve satılık halep keçileri İçanadolu Bölgesine uyum sağlamıştır. Süt verimleri ve döl verimleri yüksektir. Arayın Süt keçileri için görüşelim.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.