hit counter for tumblr

Satılık Tahirova Koyunu – Kıvırcık KoyunuFiyat Bilgisi: 1.200 TL
İlan Tarihi: 12 Aralık 2011, Pazartesi
Yaşı: 2 yasinda
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Manisa
Telefon: 05532420050


İlan Detay | Satılık Tahirova Koyunu – Kıvırcık Koyunu

Çiftliğimizde satılık tahirova koyunu ve kıvırcık koyunu bulunmakta olup, aşağıya özellikleri belirtilmiştir. Satılık kıvırcık koyunu ve tahirova koyunu arayanlar hemen arayın görüşelim. Yeni doğum yapmış koyunlar kuzuları ile beraber satılacaktır.

70 ADETİ AĞIR GEBE DOĞUMLARI BAŞLADI 23 ADET DOĞURDU (23 ADET KOYUN 35 ADET KUZU DOĞURDU) 90 ADETİ TOPLU OLARAK SATILACAKTIR.

PAZARLIK SÜNNETTİR
FOTOĞRAFLARI EKLENECEK

Satılık tahirova koyunu ve satılık kıvırcık koyunu almak isteyenler için,

Manisa

İletişim Tel.  0553 242 00 50

Satılık tahirova koyunu ve satılık kıvırcık koyunu doğum yapmaya başlamış olup, kuzulu koyun olarak satılacaktır. Kuzulu koyun fiyatları için arayın, gelin koyunları görün pazarlık yapalım.  Satılık kuzulu koyun için acele edin kaçırmayın. Kuzulu koyun arayanlara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.