hit counter for tumblr

Kiralık Tavuk Kümesi – Broiler Yetiştiriciliği İçinFiyat Bilgisi: 5000 TL
İlan Tarihi: 29 Kasım 2011, Salı
Türü: çiftlik
Yaşı: 0 - 3 Aylik
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Sakarya
Ekleyen: murat hazer
Telefon: 05468516657
Adres: kaynarca


İlan Detay | Kiralık Tavuk Kümesi – Broiler Yetiştiriciliği İçin

Broiler yetiştiriciliği için kümes arayanlar, Kaynarca’da 17.000 kapasiteli kiralık tavuk kümesi bulunmaktadır. Etlik piliç yetiştiriciliği yapılabilecek broiler kümesi Hazer Emlak tarafından kiraya verilecektir. Broiler kümesi içerisindeki tavukçuluk ekipmanları ile beraber kiraya verilecektir.

Sakarya Kaynarca’da 17 bin kapasiteli kiralık tavuk çiftliği, aktif faal çalışır vaziyette olup, hiç bir masrafı olmayan ruhsatlı çiftliktir. Dönemde 5 bin lira kira istenmekte olup, bir yıllık kira bedeli olarak 30 bin lira nakit istenmektedir. Bakıcı lojmanı vardır.

Kiralık Tavuk Kümesi için, 

Murat Hazer

Hazer Emlak Kaynarca/Sakarya

İletişim Tel.  0546 851 66 57

Kiralık tavuk kümesi etlik piliç yetiştiriciliği içindir. 17.000 kapasiteli broiler kümesi yıllık 30.000 TL ye bütün tavukçuluk ekipmanları ile beraber kiraya verilecektir. Kaynarca civarında kiralık tavuk kümesi arayıp, broiler yetiştiriciliği yapacaklara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.