hit counter for tumblr

Sahibinden Satılık Bıldırcın – Bıldırcın Fiyatları UygundurFiyat Bilgisi: Belirtilmedi
İlan Tarihi: 30 Kasım 2011, Çarşamba
Türü: BILDIRCIN
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Bursa
Telefon: 0533 604 87 15
Adres: doğanköy


İlan Detay | Sahibinden Satılık Bıldırcın – Bıldırcın Fiyatları Uygundur

Bursa Doğanköy’de bıldırcın üretimi yapmakta olup, çiftliğimde sahibinden satılık bıldırcın bulunmaktadır. İstediğiniz miktarda bıldırcın satışı yapılır. Sahibinden bıldırcın alacaklar hemen arayın görüşelim, istediğiniz sayıda bıldırcın temin edeyim.

Sahibindeb satılık bıldırcın fiyatları alınacak bıldırcın sayısı ile beraber bıldırcının yaşına göre değişmektedir. Telefonda ararsanız bıldırcın fiyatları hakkında istediğiniz bilgiler verilir.

İSTENİLEN MİKTARDA BILDIRCIN TEMİN EDİLİR. FİYATLAR ALIM RAKAMINA VE KAÇ GÜNLÜK OLDUĞUNA GÖRE DEĞİŞİR. ALICI ARKADAŞLAR TELDEN ULAŞABİLİRLER.

Sahibinden bıldırcın alacaklar için,

Doğanköy/Bursa

İletişim Tel. 0533 604 87 15

Satılık bıldırcın Bursa Doğanköy’deki çiftliğimde bulunmaktadır. Uygun bıldırcın fiyatları ile sahibinden bıldırcın almak isteyenler, hemen arasın. Sahibinden satılık bıldırcın fiyatları uygundur. İstenilen miktarda bıldırcın satışı yapılır. Satılık bıldırcın arayanlara duyrulur.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.