hit counter for tumblr

Satılık Bıldırcın

Fiyat Bilgisi: 3 TL
İlan Tarihi: 23 Temmuz 2012, Pazartesi
Türü: KÜMES HAYVANLARI
Yaşı: 0 - 3 Aylik
Toplu Satış: Evet
Kimden: Üreticiden
Şehir: Istanbul
Ekleyen: ONUR EROL
Telefon: 05063932570
Adres: İSTANBUL -ADAPAZARI ARASI
İlan Detay | Satılık Bıldırcın

İşletmemizde her boyda satılık bıldırcın mevcuttur. İstenilen yerlere hemen gönderilebilir. Hemen bizi arayın ihtiyacınızı bildirin istediğiniz miktarda bıldırcın temin edelim. Satılık bıldırcın fiyatları hakkında ve diğer detaylar için arayın, görüşelim.

Her boy bıldırcın mevcuttur… fıyat ıcın irtibata gecınız .. 30 gunluk 3tl toptan alımlarda konusulur .. 3 cesıt yemle saglıklı beslenmektedırler . aşılı canlılardır .. LOKANTALARA , HOBICILERE, URETIM YAPMAK ISTEYENLERE İDEAL FIRSAT.. İSTANBUL ADAPAZARI ARASI HERYERE GONDERILIR VE TOPTAN ALIMLARDA HER SEHIRE GONDERILIR.

Satılık bıldırcın; lokantalara, özel olarak yetiştiricilere istedikleri anda hemen gönderilir. Siparişlerde şehirlere sevk toplu alımlarda geçerlidir. Arayın satılık bıldırcın fiyatları ve diğer detaylar hakkında bilgi verelim.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.