hit counter for tumblr

Satılık Keçi Peyniri – MalkaraFiyat Bilgisi: kg başı 17 tl TL
İlan Tarihi: 11 Mart 2012, Pazar
Türü: %100 keçi sütünden
Yaşı: 6 - 12 Aylik
Toplu Satış: Evet
Kimden: Üreticiden
Şehir: Tekirdag
Ekleyen: caner erkiraz
Telefon: 05425789041
Adres: malkara _sağlamtaş kasabası


İlan Detay | Satılık Keçi Peyniri – Malkara

Tekirdağ Malkara Sağlamtaş kasabasında kendi üretimimiz olan, satılık keçi peyniri bulunmaktadır. 5 er kiloluk tenekelerde ve açık olarak, keçi peyniri satışı yapmaktayız. Keçi peyniri fiyatı 5 kg lık teneke 75 TL dir. Almak isteyenler hemen arasın. Keçi peyniri satış yeri Sağlamtaş Kasabasındadır.

Kendim keçi bakmaktayım, kendi keçilerimin sütünden başka süt katmadan % 100 keçi sütü ile keçi peyniri yapmakta ve satmaktayım. Temiz bir ortamda sağlıklı şartlar altında üretmekteyiz. Sütlerimiz kaynatılarak peynirimiz yapılmaktadır. Keçilerimz Malkara’nın Sağlamtaş kasabasında bakılmakta ve peynirimiz orada üretilmektedir. 5 kg lık tenekelere basılmaktadır, 5 kg teneke 75 TL dir. İsteyene açık olarakta satış yapılmaktadır. Peynirlerimiz kokusuz ve serttir. Steril ortamda üretmekteyiz. İlgililere duyrulur.

Caner Erkiraz

Sağlamtaş Kasabası

Malkara/Tekirdağ 

İletişim Tel.  0542 578 90 41

Satılık keçi peyniri arayanlar, Malkara Sağlamtaş kasabasında kendi üretimimiz keçi peyniri satışı yapmaktayız. Keçi peyniri fiyatı 5 kg lık teneke 75 TL dir. Keçi peyniri almak isteyenler hemen arayın görüşelim.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.