hit counter for tumblr

Buzağı Kulubesi – Buzağı Battaniyesi Avantajları

Fiyat Bilgisi: Belirtilmedi
İlan Tarihi: 05 Aralık 2011, Pazartesi
Türü: EKİPMAN
Yaşı: Bilinmiyor
Toplu Satış: Evet
Kimden: Üreticiden
Şehir: Aksaray
Ekleyen: K.UFUK AKKURT
Telefon: 0533 262 23 12
Adres: ÖRNEK SANAYİ SİTESİ 7.BLOK NO:10
İlan Detay | Buzağı Kulubesi – Buzağı Battaniyesi Avantajları

Firmamız buzağı barınakları için buzağı battaniyesi ve buzağı kulubesi imalatı yapmaktadır. Buzağı bakımı kolaylaşması amacı ve buzağı besleme şartlarının iyileştirilmesi için tasarlanmış buzağı battaniyeleri ve buzağı kulübesi kullanan çiftlikler birçok avantaja sahiptirler.

Birçok süt inekçiliği yapan işletme buzağı kulubesi faydalarını bilmekte ve kullanmaktadır. Buzağı battaniyesi kullanmanın avantajlarını şöyle sıralayabiriz.

Farmx Buzağı Battaniyesi;

Buzağının enerjisini buzağının vücudunu ısıtmak için değil, büyümek ve sağlıklı gelişmek için harcamasını sağlar.

Hasta buzağılarda daha hızlı iyileşmeleri için yine vücut ısılarını dengelemeye yardımcı olur.

Kolayca buzağının vücuduna monte edilip ayarlandıktan sonra buzağının üzerinde uzun süre kalabilir ve bir kalkan gibi soğuk, rüzgar ve dış ortamın kötü etkilerine karşı buzağıyı korur.

Su ve rüzgar geçirmez.

Farmx Buzağı Battaniyesi kullanan buzağıların, kullanmayanlara göre %54 e kadar daha fazla canlı ağırlık artışı sağladığı yapılan saha çalışmalarıyla kanıtlanmıştır.

Buzağı kulubesi ve buzağı battaniyesi Almak isteyenler için,

K.Ufuk Akkurt

Örnek Sanayi Sitesi 7. Blok no. 10  

Aksaray

İletişim Tel.  0533 262 23 12

Firmamızın üretmiş olduğu, buzağı kulubesi ve buzağı battaniyesi buzağı bakımı ve buzağı beslenmesini kolaylaştırıcı olarak tasarlanmıştır. Süt inekçiliği yapan işletme sahipler buzağı kulübesi fiyatları ve buzağı battaniyesi fiyatları için arayın bilgi verelim. Buzağılarınızı düşünüyorsanız arayın görüşelim.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.