hit counter for tumblr

Çiftlik Yapımı – Ahır Yapımı – Tavuk Çiftliği Yapımı İçin Arayın

Fiyat Bilgisi: 1000 TL
İlan Tarihi: 03 Temmuz 2011, Pazar
Türü: çiftlik
Yaşı: Bilinmiyor
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Sakarya
Ekleyen: murat hazer
Telefon: 05468516657
Adres: kaynarca
İlan Detay | Çiftlik Yapımı – Ahır Yapımı – Tavuk Çiftliği Yapımı İçin Arayın

Çiftlik yapımı isteyenler, arayın bizi size anahtar teslimi ahır yapımı ve kümes yapımı gerçekleştirelim. İsteyene besi ahırı, isteyene süt hayvancılığı çiftliği, isteyene tavuk çiftliği kurulumunu gerçekleştirelim.

Biz şehirleri beton yığınlarınla doldurup sonrada tv lere çıkıp sırıtan firmalardan degiliz. Bu ülkede insanlar kadar hayvanlarında yaşama hakları vardır. Kendimize tanıdıgımız lüksü lütfen hayvanlardada kullanalım. Topraktan Çiftliğe anahtar teslim modern çiftlikler. Kendi bölgemizde arazi temini, ruhsatlandırma, danışmanlık hizmeti, projelendirme, anahtar teslim kurulum, gerekirse hayvan temini  hepsini tek elden takip ve kurulum. Bizden arazi almak isteyen tüm müşterilerimize satıcı şahısla bire bir pazarlık imkanı sunuyoruz. Satışa çıkardıgımız tüm arazi ve çiftlikler müşterilerimizin istedigi fiyatlar olup pazarlıgı alıcı şahıslara bırakmaktayız. Öncelikle ve özellikle süt hayvancılığı ve tavukculuk yapmak isteyen tüm yatırımcıları Sakarya’ya davet ediyoruz. Bizden neler öğrenebilirsiniz? Hangi arazilere ruhsat çıkar, proje ve ruhsat işlemleri kaç ay sürer, kurulum maliyetleri ne olur, kredi olankları, hayvancılık hakkında bilmedikleriniz ve hiç duymadıklarınız. Tüm bunları Ofisimizi ziyaret ederek ögrenebilirsiniz. Arazi temini ruhsat ve projelendirme bölgemiz dışında takip yapılmıyor. Danışman firmalara para verip nasihat dinleyeceginize bize gelin ücretsiz bilgi donanımına sahip olun. HAZER EMLAK Tel 0546 851 66 57

Anahtar teslimi çiftlik yapımı isteyenler, istediğiniz boyda ve ebatta büyükbaş hayvan çiftliği ile tavuk çiftlikleri yapımı ve bu çiftliklrin yapımı için uygun arazi temini yapmaktayız. Arayın çiftlik projelerini hayata geçirelim istediğiniz kapasitede çiftlik yapımı bizim işimiz.

Büyükbaş hayvan çiftlikleri ve tavuk çiftlikleri için arazi yemini, yapılan işlere göre hayvan temini ile çiftlik ekipmanları temini işleri itina ile yapılır. A dan Z ye çiftlik yapımı ve kurulumu için her türlü imkana sahip olan Hazer Emlaka uğramanız yada 0546 851 66 57 nolu telofonu aramanız yeterlidir.

Çiftlik yapımı, her türlü çiftlik için arazi temini, kurulu çiftliklere hayvan temini, çiftlik ekipmanları temini Hazer Emlakın işidir. Bölgesinde çiftlik yapımında lider ve öncü kuruluş Hazer Emlaka telefonla veya mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz. Tavuk çiftliği ve büyükbaş hayvan çiftliği kuracaklar, boşuna aracılarla uğraşmayın gelin Hazer Emlaka çiftlik sahibi olun.
Favori / Paylaş


Yorumlar

  1. mehmet

    MERHABA BEN BİR TAVUK ÇİFTLİĞİ KURMAK İSTİYORUM 2 DÖNÜM ARAZİMVAR.
    2 BİN İLE 3 BİN KAPASİTEDE BİR ÇİFTLİK İSTEDİĞİM…
    MASRAFLARI HEPSİ DAHİL BANA BİR RAKAM SÖYLEYE BİLİRMİSİNİZ…
    0541 498 81 99

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.