hit counter for tumblr

Traktör Ön Yükleyici Kepçe İmalatı

Fiyat Bilgisi: 001 TL
İlan Tarihi: 27 Temmuz 2012, Cuma
Güncelleme: 27 Temmuz 2012, Cuma
Türü: ön yükleyici
Yaşı: 0 - 3 Aylik
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Izmir
Ekleyen: murat acısu
Telefon: 05327038157
Adres: ödemiş izmir
Firması: göster
İlan Detay | Traktör Ön Yükleyici Kepçe İmalatı

İzmir Ödemiş’te traktör ön yükleyici kepçe imalatı ile aşağıda belirtilen ekipmanları üretmektedir. Her marka traktöre uygun imalat yapan imalathanemizle hemen irtibata geçerek istediğiniz ekipmanı yaptırabilirsiniz.

Traktör kepçe ön yükleyici, Traktör Ön Yükleyici Kepçe, Tomruk Yükleme Kepçesi, Rulo Sılaj Yükleme, Tomruk Yükleme -Taşıma, Taş Toplama Kovası, Forklift Kağıt sıkıştırma Ataşmanı, Traktör Ön Hidrolik Kol Teşkilatı Makina ve Ekipmanları imalatı ile sizlere Hizmet Vermekteyiz.. Bağ Bahçe Traktörü dahil her güçte John Deere , Massey Ferguson , Fiat , New Holland, İşbora, Same, Case, Landini, Başak , Steyr , leyland , Erkunt , Tümosan , Yağmur , Tafe , Lamborghini , LC , Valtra , Hattat , İnternational , Fend , Universal , Belarus , Farmtrac , Deutz , Foton , mahindra , Mccormick , Kioti , Kubota , Goldini , Ford , jinma … Ve ismini sayamadığımız bir çok Traktöre 750 – 1500 kg. ve Üstü Kaldırma Kapasiteli PORTATİF Hidrolik Ön Yükleyici Kepçe Monte Edilir.

Kepçemiz İşlerinizi Kısıtlamaz … aksine kullanım kolaylığı ve iş gücünüzü arttırır. Traktöre çok basit ve kolay takılıp çıkarılabilen ön yükleyiciler , çelik konstriksüyon yapısı ile uzun süreli dayanıklı kullanım sağlamaktadır, teslimat süresi azami bir süredir… Firmamız standart ürünlerinin yanısıra , sizlerin talepleri doğrultusunda özel üretimler veya mevcut ürünlere eklentiler yapmak suretiyle ürün yelpazesini sürekli genişletme , günümüzün teknolojik gelişmelerini ürünlerine yansıtarak hizmetinize sunma çabası içindedir…

İrtibat Bilgileri:

Murat Acısu

Ödemiş/İzmir

Tel.  0532 703 81 57

İzmir Ödemiş’te her marka traktöre, traktör ön yükleyici kepce imalatı ve diğer ekipman imalatı yapan firmamızla hemen görüşün, istediğiniz ekipman için bildirimde bulunun hemen yardımcı olalım.
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.