hit counter for tumblr

Traktör Ön Yükleyici Kepçe – İzmir

Fiyat Bilgisi: 5000 TL
İlan Tarihi: 26 Haziran 2012, Salı
Türü: satılık kepçe
Yaşı: 0 - 3 Aylik
Toplu Satış: Hayir
Kimden: Üreticiden
Şehir: Izmir
Ekleyen: Hidroer
Telefon: 05382613000
Adres: Sanayi Sitesi 38 sokak no 4
İlan Detay | Traktör Ön Yükleyici Kepçe – İzmir

Aşağıda özellikleri yazılı traktör ön yükleyici kepçe imalatı yapmaktayız. Ön yükleyici kepçe fiyatları ve isteğe özel imalat süresi belirtildiği gibidir. İhtiyacı olup, traktör ön yükleyici yaptırmak isteyenler hemen arayın görüşelim.

Her Marka ve model traktöre 750 – 1500 kg. veya 1500 kg üstü kaldırma kapasiteli PORTATİF Hidrolik Ön Yükleyici Kepçe Monte Edilir. İmal ettiğimiz kepçelerimiz işlerinizi kısıtlamaz. Traktöre çok basit ve kolay takılıp çıkarılabilen ön kepçeler, çelik konstrüksüyon yapısı ile uzun süreli dayanıklı kullanım sağlamaktadır, sipariş alındıktan sonra imalat süresi 3 gündür. Fiyatlarımız 5 bin TL ile 17 bin TL arasında değişmektedir.

Firmamız standart ürünlerinin yanı sıra. Müşteri talepleri doğrultusunda özel üretimler veya mevcut ürünlere eklentiler yapmak suretiyle ürün yelpazesini sürekli genişletme, günümüzün teknolojik gelişmelerini ürünlerine yansıtarak hizmetinize sunma çabası içindedir.

Sanayi Sitesi 38 Sokak No. 4

İzmir

İletişim Tel.  0538 261 30 00

Traktör ön yükleyici kepçe yaptırmak isteyenler, 3 günde teslim ön yükleyici kepçe fiyatları hacmine göre 5.000 TL ile 17.000 TL arasında değişmektedir. İhtiyacı olanlar arasın görüşelim.İlan Video | Traktör Ön Yükleyici Kepçe – İzmirFavori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.