hit counter for tumblr

Çiftlik Kurulumu – Kümes Yapımı – Ahır Yapımı Hazer Emlak

Fiyat Bilgisi: 1000 TL
İlan Tarihi: 05 Eylül 2011, Pazartesi
Türü: çiftlik
Yaşı: 0 - 3 Aylik
Toplu Satış: Evet
Kimden: Sahibinden
Şehir: Sakarya
Ekleyen: murat hazer
Telefon: 05468516657
Adres: kaynarca
İlan Detay | Çiftlik Kurulumu – Kümes Yapımı – Ahır Yapımı Hazer Emlak

Şirketimiz Hazer Emlak büyükbaş ve küçükbaş çiftlik kurulumu ile tavuk kümesi yapımı gerçekleştirmektedir. Çiftlik kurulumu ve kümes yapımı anahtar teslimi yapılmaktadır. Ayrıca Hazer Emlak, hayvan temini arazi temini ile ahır projesi, tavuk çiftliği projesi yapmaktadır.

HAZER EMLAK TEL: 0546 851 6657 ANAHTAR TESLİM ÇİFTLİK KURULUMU ( BÜYÜKBAŞ KÜÇÜKBAŞ,TAVUK ÇİFTLİGİ KURULUMU ) ARAZİ TEMİNİ RUHSAT PROJE VE İTHAL HAYVAN TEMİNİ, HAYVANCILIK HAKKINDA HİÇ BİLMEDİKLERİNİZ, ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK YATIRIMINIZI BİZİMLE YAPIN AKILLI DAVRANMIŞ OLUN. HAZER EMLAK MURAT HAZER

Maket çiftlik resimleri aşağıya çıkarılmıştır.

Ülkemize uygun ahır projesi ve tavuk çiftliği projesi yapımı gerçekleştiren Hazer Emlak hayvancılığın bütün kollarında size yardımcı olmaktadır. Hazer Emlak’a danışmadan karar vermeyin.

Anahtar teslimi çiftlik, kümes yapımı, hayvan temini ve diğer hayvancılıkla ilgili aklınıza ne gelirse bizi arayın sizi bilgilendirelim.

İrtibat Tel. 0546 851 66 57

Çiftlik kurulumu ve kümes yapımı için bizi arayın. Anahtal teslimi büyükbaş ve küçükbaş ahır yapımı ile tavuk kümesi yapımı için bize danışmadan karar vermeyin. Ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Arayın görüşelim.
Favori / Paylaş


Yorumlar

  1. AdresEmlak

    Emlak ile ilgili bu bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.