hit counter for tumblr

Hayvan Satışları – Ücretsiz Hayvanlar[widget:text-8]Hayvan satışları, ülkemizde ekseriyetle hayvan pazarlarında yapılmakta iken son zamanlarda internet aracılığı ile yapılmaya başlamıştır. Hayvan satış ilanları öncelikle pet hayvanlarında başlamış son zamanlarda satılık küçükbaş hayvanlar ve satılık büyükbaş hayvanlar için yoğunlaşmıştır.

Satılık büyükbaş ve satılık küçükbaş hayvanlar harici ilanlarda birde satılık ücretsiz hayvanlar ilanı çıkmaktadır.

Ücretsiz hayvanlar ekseriyetle pet hayvanlarında olmaktadır. Sahipleri tarafından sokağa bırakılmak istenmeyen pet hayvanları sahipleri tarafından ücretsiz hayvanlar ilanı ile sahip aranmaktadır.

Hayvan satışları, satılık hayvan ilanları ile yapılmaktadır. Satılık hayvan ilanları ile satışı yapılmakta olan hayvanları şöyle sıralayabiliriz.

  • Satılık pet hayvanları ( Köpek, kedi, kuş çeşitleri, kaplumbağa, tavşan, hamster v.s )gibi olan hayvanlar,
  • Satılık küçükbaş hayvanlar ( koyun ve keçi ırkları)
  • Satılık büyükbaş hayvanlar ( sığır ırkları ve Manda)
  • Satılık kümes hayvanları (Tavuk, kaz, ördek, hindi, devekuşu, bıldırcın) v.s gibi olan hayvanlar,
  • Satılık tek tırnaklı hayvanlar ( at, eşek, katır gibi hayvanlar) yarış atları gibi olan hayvanlar,
  • Arıcılık ve ipek böcekçiliği, (arı ve ipek böceği) gibi olan hayvanlar,
  • Satılık yabani hayvanlar(ekstre de olsa) gerçi bunların birçoğu pet hayvanları ile anılmaktadır.

Bu hayvanlar satılık hayvan ilanları ile satışı yapılabilmektedir.

Hayvan satış ilanları bu hayvanlar için verilmektedir. Ücretsiz hayvanlar içinde ilan verilmektedir. Ücretsiz hayvanlar ekseri pet hayvanları içerisinden olmaktadır. Hayvan sahibi bakamayacağı hayvanını sokağa bırakmaktansa yeni bir sahip bulması için ücretsiz hayvanlar olarak ilan vermektedir.

Satılık hayvan ilanları yazılı basında ve görsel basında devamlı olarak yer almaktadır. Satılık hayvan ilanları en çok internet ortamında yapılmaktadır.

Hayvan satışları yukarıda bahsettiğimiz gibi hayvan pazarlarında olduğu gibi yaygın olarak, hayvan satış ilanları ile de yapılmaktadır. Satılık hayvan ilanları en çokta internet ortamında olmaktadır.

Hayvan satışları yapacaklar interneti rahat bir şekilde kullanarak, ellerinde bulunan satılık pet hayvanlarını, satılık büyükbaş ve satılık küçükbaş hayvanlar ile satılık yarış atlarını satabilirler.[widget:text-9]
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.