hit counter for tumblr

Satılık Atlar – Satılık Yarış Atları[widget:text-8] Satılık atlar, ülkemizde resmi at yarışlarının gittikçe yaygınlaşması ile birlikte devamlı olarak bulunmaktadır. Satılık yarış atları, yarış atı sahipleri tarafından yakından takip edilmektedir.

Türkiye’de yakın zamana kadar 5 adet olan hipodrom sayısı Jokey Kulübü tarafından son on yıl içerisinde hızlı bir çalışma ile 7 ye çıkarılmıştır. Haberlere göre önümüzdeki yıllarda bu sayı daha da artacaktır. Ülkemizde hipodromlardan başka mahalli at yarışları da düzenlenmektedir.


Yarış atları için bu kadar potansiyel olması tabi olarak satılık yarış atları pazarının oluşumunu sağlamaktadır.

Satılık yarış atları olarak ülkemizde aranan satılık arap atları ve satılık İngiliz atları olmaktadır. Arap yarış atları ve İngiliz yarış atı fiyatları şekillenmesi atların orjin(ana-baba) yapısına, cinsiyetine görünümüne göre değişmektedir.

Satılık atlar, ülkemizde resmi kurumlardaki satılık atlar ilanen duyurulmaktadır. Özel hara veya at sahipleri tarafından satılık atlar ise; gazete ilanları, dergi ilanları, bülten ilanları, tv ilanları ve internet ilanları ile satışı yapılmaktadır.

Satılık atlar için satıcı at sahipleri bir şekilde ilan vererek atlarını satışa çıkarmaktadırlar.

Satılık yarış atları ve satılık atlar için satılık arap atları, satılık İngiliz atları, satılık kısrak ve satılık aygır gibi ilanları mesleki gazete ve dergilerle yine mesleki internet sayfalarında görmek mümkündür.

Satılık atlar, satılık yarış arları, satılık arap atları, satılık İngiliz atları, satılık kısrak ve kiralık atlar ile ilgili ilanlarınızı sitemiz içerisinde bulunan bölüme satıyorsanız “satıyorum” arıyorsanız “arıyorum” bölümüne ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz.[widget:text-9]
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.