hit counter for tumblr

Satılık İnek – Süt İneği Fiyatı[widget:text-8] Satılık inek ve satılık inek çiftlikleri arayanlar, satılık inek fiyatları ile beraber takip etmek zorundadır. Satılık inek ilanları her yerde görülebilir.

Satılık inek ilanları görüldüğü zaman satılık inek ile ilgili araştırma kesinlikle yapılmalıdır. Araştırma derken aradığınız inek vasıflarına uyup uymadığı takip edilmelidir. Satılık inek ilanları araştırılmalı ineğin yaşı, ırkı ve verimi hakkında bilgi edinilmelidir.

Sahibinden satılık inek ilanları kolay araştırılabilecek ilanlardır. Sonuçta sahibi tarafından ilanı yapılmışsa her şeyi sorulabilir ve araştırılabilir. Süt ineği alıcısı tarafından araştırılarak alınmalıdır.

Sahibinden satılık inek ilanları ile alınacak ineklerin detaylarını direk sahibinden öğrenerek inek alımı, alıcı için rahatlacıdır.

Süt ineği fiyatı oluşurken ineğin ırkı önemlidir. Ülkemizde şu anda en çok aranan damızlık süt ineği olarak; holstein inek, simental inek ve montofon inek aranmaktadır.

Satılık inek ilanları ile ilgili olarak şu faktörleri göz önüne alarak incelenmelidir.

  • Irkına göre süt ineği fiyatı farklıdır.
  • Yaşına göre süt ineği fiyatı farklıdır.
  • Süt verimine göre süt ineği fiyatı farklıdır.

Satılık inek fiyatları bu faktörlere göre şekillenmektedir. İnek alıcıları bu faktörleri inceleyerek inek alımını buna göre yapmaları gerekir.

Sahibinden satılık inek ilanı ile alınan ineğin özellikleri sınırlıda olsa öğrenilebilir. Diğer ilanlarla alınan inekler ırkına güvenerek alınmaktadır.

Satılık inek için birçok ilan olabilir veya daha değişik şekilde inek satışları olabilir. Satılık inek ilanları ile alınan, sahibinden alınan veya pazardan alınan süt inekleri ırkı, yaşı ve verimi kesinlikle araştırılmalıdır.[widget:text-9]
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.