hit counter for tumblr

Sahibinden Koyun – Satılık Koyun İlanları[widget:text-8] Sahibinden koyun kuzu alacak olanlar, nasıl bir yöntemle sahibinden koyun kuzu alabilirler. Bunun çeşitli yolları vardır. Aracı kanalı ile sahibinden koyun kuzu bulabilirler, sahibinden küçükbaş satış işleri yapanlardan yani pazarlardan bulabilirler, birde ilanlar kanalı ile sahibinden koyun kuzu bulabilirler.

İlan yolu ile sahibinden koyun kuzu veya sahibinden satılık koyun sürüsü gibi koyun ilanları arayarak sahibinden koyun kuzu bulunabilmektedir.

Sahibinden koyun ilanları nasıl yapılmaktadır. Satılık koyun kuzu sahipleri ilanı yazılı ve görsel basın yoluyla verebilmektedir. Birde ayrıca internet aracılığıyla ilan vermektedirler. İnternette hemen gözümüze ilişebilen satılık koyun kuzu deyimlerini şöylece sıralayabiliriz. Sahibinden koyun, sahibinden koyun kuzu, sahibinden küçükbaş, satılık koyun kuzu, satılık koyun sürüsü, satılık damızlık koyun gibi deyimleri görmek mümkündür. Bu tür internete verilen ilanlar genelde sahibinden koyun satanlar tarafından verilmektedir.

Sahibinden koyun alıcıları gerek yazılı ve görsel basında gerekse internet ortamında; Sahibinden koyun, sahibinden koyun kuzu, sahibinden küçükbaş, satılık koyun kuzu, satılık koyun sürüsü, satılık damızlık koyun gibi ilanlardan yararlanarak sahibinden koyun kuzu alabilirler.

Satılık koyun kuzu almak isteyenler, genelde sahibinden koyun kuzu almayı tercih ederler. Direk olarak koyun sahibiyle pazarlık yaparak alış veriş yapmak ve satılık koyun kuzuyu yerinde görmek alıcının en önemli tercihidir.

Satılık koyun sürüsü hakkında bilgi sahibi olmakta alıcı için sahibinden koyun satın alması için yine tercih sebebidir.

Bu şartlar altında internet ortamında sahibinden koyun kuzu bulmakta alıcı için en basit yöntemlerdendir. Sahibinden koyun alıcısı ve satıcısı en çokta internete ilan vererek ve araştırarak alım ve satımı yapmaktadır.

Bizimde amacımız, bu şartlara uygun sahibinden koyun kuzu satışı ile ilan verebileceğiniz bir siteyi sizin hizmetinize sunmak. Koyun sahiplari satacakları koyun ve kuzuların resimleri ile beraber özelliklerini de içeren bir yazı metni ile sitemizdeki satıyorum bölümüne ekleyebilirler. Verilen bu ilanlar sitemizde ücretsiz olarak bir gün içerisinde yayınlanır.

Sahibinden koyun kuzu alacak olanlarda arıyorum bölümünü kullanarak, istedikleri vasıftaki koyun kuzuların özelliklerini anlatan yazı metni ile ilan verebilirler. Verilen bu ilanlar sitemizde ücretsiz olarak bir gün içerisinde yayınlanır.[widget:text-9]
Favori / Paylaş


Yorumlar

 1. poyraz

  arkadaslar 500 ile 600 tl arası damızlık kıvırcık koyun lazım

 2. hilmi

  menemen, acıpayam, sakız, tahirova, sönmez, asaf, orta anadolu merinosu veya karacabey merinosu cinslerinden 10 adet aşılı ve hamile koyun almak istiyorum.

 3. Emre

  Ankara civarından 5-6 tane damızlık 1’i erkek olmak üzere merinos kuzu almak istiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum.

 4. şükrü

  kocaeli gebzede 14 adet damızlık koyun acilen satılıktır. ciddi alıcıların araöasımı bekliyorum. 0554 692 61 29

 5. ibuş sevgili

  tekirdağ YeniÇiftlik te satılık koyunlar 0534 869 1906

 6. Baronaussie

  DAMIZLIK KOYUN ITHALAT TALEPLERINIZ KARSILANIR !!!!!!!
  @ AVUSTRALYA”DAN
  @ EN AZ 120-150 BAS { KOYUN VE KOCLAR ORANTILI + KOYUNLAR 3-4 ay GEBE olabilir}
  @ UCAK ILE CIF ISTANBUL TESLIM
  @ MERINOS KOYUN VE KOC
  @ DORPER KOYUN VE KOC
  Bilgilerimiz,.

  ilyas ERGIN
  MAL SAT PL
  anguslivestock@gmail.com
  Tel No +61 411 21 45 48
  SKYPE “Baronaussie”

 7. yahya

  sanen keci,sakız kırması koyunumuz bulunmaktadır ihtiyaç sahiplerine duyurulur.

 8. göksel

  acil nakit ihtiyaçlarınıza gününde çözüm 05346822432

 9. ayşe

  bu sitedeki 05346822432 numara nitelikli dolandırıcı ayrıca savcılığa suç duyurusundada bulundum başka mağdur varsa lütfen şikayet etsin başkalarınında canını yakmasın

 10. kadir

  150 adet akkaraman cinsi koyun ilgilenirseniz 5318165797

 11. veli koç

  satılık sımental gebe duve wardırı çorumda 05412754417

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.