hit counter for tumblr

Sahibinden Satılık Koyun – Koyun Satışı[widget:text-8] Sahibinden satılık koyun ilanları ile koyun satışı yapmak isteyenler internetten kolayca ilan verebilirler. Sahibinden koyun satışı, gebe koyun satışı ve damızlık koyun kuzu satışı yapacak satıcılar yorulmadan ilan vererek koyunlarını satabilmektedirler.

Koyun satışı için internet sitelerinde ücretsiz ilan verilebilmektedir. İnternet aracılığı ile sahibinden satılık koyun kuzu, satılık gebe koyun, satılık damızlık koyun satışı yapıldığı gibi isteyenler satılık koyun fiyatları ve gebe koyun fiyatlarını bildirebilirler.

Koyun alacak müşteriler internetten; sahibinden satılık koyun kuzu, satılık gebe koyun, satılık damızlık koyun araştırması yaptıkları gibi satılık gebe koyun fiyatları, satılık koyun fiyatları ve satılık damızlık koyun fiyatlarını da araştırmaktadırlar.

Sahibinden satılık koyun ilanı verecek satıcılar! Sitemiz sizin için tasarlanmış olup, ilan vermeniz için basit bir şekilde üye olmanız yeterlidir. Üye olduktan sonra yapacağınız işlem gayet basittir. Koyun satışı için, ilanlar bölümünde satıyorum kısmını seçerek gerekli kısmı doldurup, hayvanlarınızın bütün özelliklerini bir metin halinde yazınız ve kayıt yapınız. Koyun kuzu resimlerinizi ekleyebilirseniz daha çabuk satış yapabilirsiniz. İlanınız bir gün içerisinde ücretsiz olarak yayınlanacaktır.

Satılık koyun kuzu arayanlar ise basit bir şekilde üye olduktan sonra, sitenin ilan bölümünden arıyorum kısmını seçerek gerekli yerleri doldurduktan sonra alacakları koyun kuzunun istedikleri özelliklerini yazı metni ile belirtebildikleri ilan verebilirler. Sahibinden satılık koyun arayanların bu istek ilanları ücretsiz olarak sitemizde bir gün içerisinde yayınlanacaktır.

Sahibinden satılık koyun kuzu, sahibinden satılık gebe koyun, satılık damızlık koyun ile gebe koyun fiyatları, satılık koyun fiyatları ve satılık koyun kuzu fiyatları sitemizde verilen ilanlarda mevcuttur. Koyun satışı ve koyun kuzu alışı yapacaklar sitemizi ziyaret ederek gerekli ilanları ücretsiz olarak verebilirsiniz.[widget:text-9]
Favori / Paylaş


Yorumlar

 1. Baronaussie

  DAMIZLIK KOYUN & KOC TALEPLERINIZ
  @ AVUSTRALYA”DAN KARSILANIR
  @ EN AZ 125 BAS { KOYUN,.KOC ORANTILI + KOYUNLAR 3-4 AY GEBE OLABILIR
  @ MERINOS IRK KOYUN VE KOC
  @ DORPER IRK KOYUN VE KOC
  Bilgilerimiz,.

  ilyas ERGIN
  MAL SAT PL
  anguslivestock@gmail.com
  Tel No +61 411 21 45 48
  SKYPE “Baronaussie”

Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.