hit counter for tumblr

Sahibinden Hayvanlar – Satılık Hayvan İlanları[widget:text-8] Sahibinden hayvanlar için verilen ilanlar her zaman satılık hayvanlar için ön plandadır. Sahibinden satılık hayvanlar aracısız ve sahibinden alındığı için müşteri tarafından her zaman tercih edilmektedir.

Sahibinden büyükbaş hayvanlar ilanı müşteri için birinci tercih nedenidir. Müşteri sahibinden hayvan alırken her türlü özelliğini öğrenme imkanı bulacağından, ayrıca aracıya komisyon ödemeyeceğinden rahattır. Sahibinden büyükbaş hayvanlar için ilan vermekte yarar vardır.

Sahibinden küçükbaş hayvanlar içinde aynı durum söz konusudur. Sahibinden küçükbaş hayvanlar için müşteri bulmakta sahibinden büyükbaş hayvanlar gibi müşteri tarafından tercih edilmektedir. Alacağı hayvanların özelliklerini öğrenebileceği gibi aracı komisyonu da ödemeyeceğinden sahibinden küçükbaş hayvanlar almak her zaman avantajlıdır.

Sahibinden hayvanlar için ilan verecekler sitemizden bu konuda yararlanabilirler. Hayvanlarını aracısız olarak sahibinden hayvan satacaklar site içerisinde ilanlar bölümünün satıyorum kısmına satılık hayvanlar ile ilgili olarak gerekli yerleri doldurduktan sonra özelliklerini yazı metni şeklinde yazıp resim ekleyebilirler. İlan verildiği andan itibaren bir gün içerisinde ücretsiz olarak yayınlanır.

Sahibinden satılık hayvan arayanlar sahibinden büyükbaş hayvanlar veya sahibinden küçükbaş hayvanlar arayanlar ilan bölümünde arıyorum bölümünün gerekli yerleri doldurmasından sonra aradığı sahibinden hayvanlar için özelliklerini istek olarak bir yazı metni şeklinde yazabilirler. İstekleriniz ücretsiz olarak sitemizde bir gün içerisinde yayınlanacaktır.

SAHİBİNDEN SATILIK HAYVANLAR İÇİN SİTEMİZE ÜCRETSİZ RESİMLİ İLAN VEREBİLİRSİNİZ!

Sahibinden hayvanlar alacaklar veya satacaklar satılık hayvanlar veya alacakları hayvanlar için sitemizden ilan verebildikleri gibi satıcılar satılık hayvanları için resimde koyabilirle. İlan verdiğiniz takdirde kısa zamanda müşteri bulma imkanına sahip olabilirsiniz.[widget:text-9]
Favori / Paylaş


Yorum Yaz

*

hayvanalissatis.com sektörler arasındaki arz ve talep ilişkilerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan hiç bir firmayla ve alıcıyla bağlantısı yoktur. Hiç bir şekilde sektörler arasında ticaret anlaşması bulunmamaktadır ve herhangi bir alış satış işlemleri yapmamaktadır. hayvanalissatis.com arz ve talep ilişkileri sırasında doğabilecek aksaklıktan ve zarardan sorumlu değildir.